کاررساکاررسا

طراحی ، چاپ و تبلیغات

این شرکت با کادری مجرب و خلاق در خصوص کلیه امور چاپ و تبلیغات که شامل عکاسی صنعتی, طراحی حرفه ای سایت و امور چاپ و با دارا بودن چاپخانه مجهز به دستگاه های پیشرفته چاپی و همچنین بازاریابی حرفه ای فعالیتی گسترده داشته و مشتریان به نامی را نیز در این مدت در کنار خود داشته است.

درباره کنگره سلامت نوزادان

چهارمین کنگره سلامت نوزادان درسال ۱۳۹۶

اهداف

ارائه مباحث تشخیصی ، درمانی و پیشگیری نوین در زمینه بیماریهای شایع نوزادان با تشکیل پانل های گوناگون و برگزاری کارگاه و قرار دادن پوستر ها با حضور صاحب نظران و اساتید دانشگاه و امکان بحث و تبادل آرا درباره مباحث مختلف . محوریت کنگره امسال بیماریهای دستگاه گوارش و تغذیه نوزادان ، خصوصأ نوزادان پر خطر می باشد که یکی از مشکلات شایع بخش های نوزادان هستند و سلامت و رشد کلی شیر خوار و کودک در گرو تغذیه سالم و کافی در دوره نوزادی می باشد، لذا بررسی راهکارهایی که به سلامت بیشتر دستگاه گوارش و تغذیه و رشد نوزاد بیانجامد در سلامت آتی نوزاد نقش بسزایی خواهد داشت.

محورهای تخصصی :

مشکلات شایع گوارشی شامل ریفلاکس گاستروازفاژیال ، مشکلات جراحی دستگاه گوارش ، انتروکولیت نکروزان، ایکتر ، کلستاز و تغذیه وریدی و خوراکی مورد بحث قرار خواهند گرفت.

درباره کنگره زخم و ترمیم بافت

 دومین کنگره بین المللی و چهارمین کنگره ملی زخم و ترمیم بافت جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران

ترمیم زخم و آسیب های بافتی یکی از مشکلات جدی در حوزه های سلامت و درمان محسوب می شود. تأخیر در ترمیم یک زخم یا آسیب بافتی هزینه های زیادی در بخش های اقتصادی و اجتماعی دربر دارد و بار سنگینی را بر یکایک افراد جامعه تحمیل می کند. بار سنگینی که نه تنها زندگی افراد مبتلا را تحت تأثیر قرار می دهد، بلکه عوارض آن، خانواده، اجتماع و سازمان های مسئول در زمینۀ ارائۀ خدمات بهداشتی و درمانی را نیز متأثر می سازد.
با توجه به دگرگونی شیوۀ زندگی افراد جامعه، افزایش کمّی جمعیت و تغییر الگوی بیماری ها، فراوانی مشکلات مرتبط با بروز زخم های مزمن، روندی رو به تزاید را نشان می دهد. بر این اساس جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران به عنوان یک نهاد پیشرو در زمینۀ طرح و تدوین راهکارهای ارتقاء سلامت جامعه اقدام به برگزاری کنگرۀ زخم و ترمیم بافت نموده است که هرساله باهدف ایجاد فرصتی مناسب برای هم اندیشی فعالان حیطۀ درمان زخم و ترمیم بافت وارائه جددترین دستآوردها در این زمینه باکوشش مرکز تحقیقات لیزر در پزشکی جهاد دانشگاهی برگزار می شود. کنگره پیش رو چهارمین کنگره در سطح ملی و دومین کنگره در سطح بین¬المللی است و از تاریخ سوم تا پنجم آبان¬ماه ۱۳۹۶ به مدت سه¬روز در سالن دکتر غرضی بیمارستان میلاد تهران برگزار خواهد شد.
گروه های هدف این کنگره متخصصین علوم بالینی و علوم پایه، دانشجویان پزشکی، پیراپزشکی، پرستاری و علوم پایه هستند که در زمینۀ درمان آسیب های بافتی فعالیت دارند. همچنین درکنار سخنرانی¬های محققین و دانش¬پژوهان، بخش های علمی و تجاری متنوعی مانند برپایی نمایشگاه مقالات ارائه شده به صورت پوستر، برگزاری کارگاه¬های تخصصی مرتبط، برپایی غرفه های انتشارات، سازمان های خدماتی، تولیدکنندگان و واردکنندگان تجهیزات پزشکی و … ازجمله برنامه های جانبی کنگره می باشد.
امیدواریم مشارکت شما فرهیختگان ارجمند بر غنای کنگره بیفزاید.

 

 

 

جام جهانی فوتبال روسیه ۲۰۱۸

🏆جام جهانی، مهم ترین اتفاق دنیای فوتبال🏆

⚽️جام جهانی فوتبال که هر ۴ سال یکبار برگزار می شود، به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای ورزشی دنیا، علاقه مندان زیادی را از سراسر دنیا گرد هم می آورد.
مسابقاتی که گاهی بزرگترین تیمهای فوتبال دنیا نیز از راه یابی به آن نا کام می مانند. خوشبختانه تیم ملی کشورمان برای دو دوره متوالی جواز حضور در این مسابقات را کسب نمود.
امیدوار هستیم که تیم ملی ایران در جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه بدرخشد و علارغم اینکه در گروه نسبتا دشواری قرار دارد و با تیم های قدرتمندی هم گروه است، از مرحله گروهی صعود نماید.
حضور تک تک شما عزیزان می تواند در حمایت از تیم ملی کشورمان موثر باشد.

نحوه فروش بلیت جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه با تمام دوره های گذشته کاملا متفاوت می باشد. در دوره های گذشته افراد سود جوی تعداد زیادی بلیت خریداری نموده و بعد با نزدیک شدن به زمان برگزاری مسابقات با قیمت چند برابر در بازار سیاه اقدام به خرید و فروش بلیت می کردند. اما در این دوره از مسابقات اقدامات بسایر سختگیرانه ای اعمال شده است تا از ایجاد بازر سیاه و خرید و فروش غیر قانونی بلیت جلوگیری شود.
🛃پاسپورت هوادار:
طرح صدور پاسپورت هوادار که به ابتکار روسیه برای اولین بار در سال گذشته میلادی (جام کنفدراسیونها۲۰۱۷ روسیه ) در این کشور با موفقیت اجرا شد در واقع آزمونی بود تا بتوان از آن در رویدادی بسیار مهم تر (جام جهانی) استفاده نمود.
در جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه هنگام ورود به ورزشگاه مدارک شما مورد بررسی قرار می گیرد و تنها در صورتی می توانید وارد ورزشگاه شوید که: -پاسپورت هوادرا و بلیت به نام خود شخص صادر شده باشد. -مشخصات پاسپورت و بلیت تطابق داشته باشند.
خرید بلیت
مرحله دوم که در آن اکثر ظرفیت بلیت هر مسابقه به فروش می رسد (به جز بازی افتتاحیه و فینال) از حدود یک ماه پیش آغاز و به روزهای پایانی خود نزدیک می شود.
لذا از همه عزیزانی که تصمیم به تهیه بلیت جام جانی فوتبال روسیه را نموده اند تقاضا می شود در اولین فرصت نسبت به خرید بلیت اقدام نمایند.
عزیزانی که از طریق شرکت تهران کاررسا تصمیم به خرید بلیت از فیفا را دارند توجه داشته باشند که تنها تا پایان هفته جاری زمان باقیست.

 

لیست شهرها و استادیوم ها

شهرهای میزبان برگزاری مسابقات :
فهرست شهرهای میزبان برای برگزاری مسابقات جام جهانیدر روسیه
مسکو (منطقه مرکزی)

-کالنینگراد (منطقه شمال غربی)
-سنت پترزبورگ (منطقه شمال غربی)
-قازان (منطقه ولگا)
-نیژنی نووگوراد (منطقه ولگا)
-سامارا (منطقه ولگا)ا
-سارانسک (منطقه ولگا)
-راستوف – نا دون (منطقه جنوبی)
-سوچی (منطقه جنوبی)
-یکاترینبورگ (منطقه آسیایی)

 

فهرست استادیوم هایی که در روسیه میزبان مسابقاتFIFA World Cup  جام جهانی خواهند بود:
«لوژنیکی» مسکو

«اسپارتاک» مسکو
«استادیوم کالنینگراد» کالنینگراد
کرستوفسکی» سنت پترزبورگ
«ولگاگراد آرینا» ولگاگراد
«قازان آرینا» قازان
«نیژنی نووگوراد» نیژنی نووگوراد
«سامارا آرینا» سامارا
«موردوویا آرینا» سارانسک
«راستوف آرینا» راستوف – نا – دون
«فیشت» سوچی
«یکاترینبورگ آرینا» یکاترینبورگ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ولگوگراد دیدنی ها و استادیوم

شهر قهرمان جنگ، صحنه نبرد استالینگراد سال ۱۹۶۷ در مامایِف کورگان (بلندی¬های مامایف) مجسمه «مادر – سرزمین صدا می کند» را بنا کردند. در آن زمان بلندترین مجسمه دنیا محسوب می شد، اما در سال ۲۰۱۵ به عنوان نهمین مجسمه بلند دنیا به ثبت رسید. این مجسمه برای مردم اتحاد جماهیر شوروی نماد ولگاگراد و برای خارجی ها نماد «مادر روسیه» بود. قدیمی ترین اثر تاریخی در این شهر مجسمه گوگل (سال ۱۹۱۰) در باغ کامسامولسکی در کنار تئاتر ن.ای.ت. این یادبود تاریخی به دلیل عدم ارتباط گوگل نویسنده روس با حکومت و سیاست جان سالم به در برده است، باقی یادبودهای فعالان حکومتی دوره تزاری در سال های ۱۹۲۰ به دست حکومت وقت نابود شدند. علاوه بر این، ۳ یادبود تاریخی متعلق به دوره قبل از جنگ نیز تا امروز باقی مانده اند: مجسمه یِرمان ۱۹۲۵، دزِرژینسکی ۱۹۳۵ و خالزونوف ۱۹۴۰٫ این شهر در دوران جنگ متحمل صدمات زیادی شد و فواره معروف به «بارمالی» بعد از جنگ از نو ساخته شد، اما در سال ۱۹۵۱ این فواره را به دلیل عدم اهمیت هنری آن از بین بردند. به لطف تصاویر تهیه شده توسط یِوزیریخین عکاس معروف روس که فجایع جنگ را به ثبت می رساند، امروز تصویر این فواره با مجسمه کودکان در اطرافش که دست های هم را گرفته و گرداگرد آن می رقصند در اختیار داریم. این فواره سال های متمادی نماد جنگ استالنیگراد به شمار می رفت. امروز فواره در همان نقطه در میدان پریواکزال از نو ساخته شده است. بعد از جنگ در چند نقطه کلیدی درگیری ها، چندین یادبود نبرد استالنیگراد قرار داده شد و ۳ ساختمان که در اثر جنگ ویران شده بودند را به عنوان یادبود جنگ باقی گذاشتند: آسیاب گِرگاردت، آستروف لودنیکوا، آزمایشگاه کارخانه «کراسنی آکتیابر» تاریخچه ورزش در شهر ولگاگراد از زمانی آغاز می شود که سبک زندگی روستایی – بازرگانی به صنعتی – شهری تغییر کرد. این اتفاق به نیمه دوم قرن نوزده برمی گردد.

متخصصین خارجی کارخانه «دیومو» و شرکت نفتی «نوبل» بازی فوتبال را برای مردم این شهر به ارمغان آوردند. بازی فوتبال در منطقه «تساریتسینا» سال ۱۹۰۹ با دو تیم «شتورم» (طوفان) و «شتاندارد» (استاندارد» کارخانه دیومو آغاز شد و زمین فوتبال را برای برگزاری مسابقات احداث کردند (امروز این زمین قدیمی ترین استادیوم ولگاگراد «مونولیت» است). از بین بازیکنان این دو تیم در سال ۱۹۱۶ یک تیم جدید تحت عنوان «ریسپوبلیکا» (جمهوری) تشکیل دادند. سال ۱۹۲۵ تیم حرفه ای ولگاگراد «دینامو» شکل گرفت. در طول سال های ۱۹۸۰-۱۹۲۰ چندین مجموعه ورزشی احداث شد که بزرگترین آنها «کاخ ورزشی ۱۹۶۷، استخر مرکزی ۱۹۶۷، استادیوم مرکزی ۱۹۶۲، استادیوم «زِنیت»، «روتور» ۱۹۸۰ هستند. در سال های بعد از فروپاشی شوروی استادیوم «الیمپیا» احداث شد، امروز به منظور آمادگی برای برگزاری بازی های جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ کارهای بازسازی و مرمت استادیوم مرکزی در استادیوم «ولگاگراد آرینا» در حال انجام است. توسعه زیربنای ورزشی در دوران شوروی کمک کرد تا ورزشکاران نامداری از ولگاگراد بیرون بیایند که از جمله آنها ایسنبایوا، اسلیسارنکو، آپالیوا، پترووا، ایلیچنکو و دیگر قهرمانان دنیا و المپیک هستند.

 

ولگوگراد آره نا(شهر ولگوگراد): این ورزشگاه که در سال ۲۰۱۸ به بهره برداری خواهد رسید ۴۵۰۰۰ نفر ظرفیت دارد و میزبان بازیهای مرحله گروهی جام جهانی خواهد بود.

 

 

سامارا آرنا دیدنی ها و استادیوم

 

سامارا شهری بزرگ در «سرِدنی پاوُلژ» (پاولژ میانه) و مرکز منطقه اقتصادی پاولژ و سامارا است که رویهم منطقه سامارا نامیده می شود. این شهر به خاطر کار و نبرد در جنگ از شهرت برخوردار است. شهر سامارا در سواحل مرتفع در قسمت چپ رود ولگا و نقطه مقابل منطقه «سامارسکایا لوکا» واقع شده و رود سامارا در این نقطه به ولگا می ریزد (به همین خاطر نام شهر را سامارا گذاشته اند). اولین بار نام این رود در یادداشت های منشی سفارت عرب و احمد بن فضلان جهانگرد معروف (سال ۹۲۱) تحت عنوان «سامور» ذکر شده است. سامارا شهر بزرگ اقتصادی، حمل و نقلی، علمی – آموزشی و فرهنگی است. عمده فعالیت های صنعتی این کشور در شاخه های ماشین سازی، پتروشیمی و صنایع غذایی خلاصه می شوند. سامارا سال ۱۸۵۶ به عنوان قلعه ای برای پاسبانی بنا شد. از سال ۱۹۳۵ تا ۱۹۹۱ این شهر به افتخار والریان ولادیمیرویچ کویبیشف فعال حزبی شوروی و چهره حکومتی، کویبیشِف نام داشت. طویل ترین رود روسیه، ساحل رودخانه ای و بلندترین ساختمان ایستگاه راه آهن اروپا در شهر سامارا واقع شده است. علاوه بر این، میدان کویبیشف نیز بزرگترین میدان در تمام اروپا محسوب می شود. منطقه سامارا در حوزه ورزش یکی از فدراسیون های پیشرو در روسیه را دارد که قهرمانان بازی های المپیک، دنیا و اروپا را در دامن خود تربیت می کند. چندین اتحادیه ورزشی حرفه ای و کلوپ در رشته های مختلف نیز در سامارا فعال هستند. کلوپ حرفه ای فوتبال «کریلیا ساوتوف» (بال شوراها) روز ۱۲ آوریل ۱۹۴۲ تاسیس شد و در ۴۸ مین مسابقات قهرمانی اتحاد جماهیر شوروی (سال ۱۹۵۱ مقام چهارم را کسب کرد)، در ۱۹ مین مسابقات قهرمانی روسیه (سال ۲۰۰۴ مقام سوم را کسب کرد)، مرحله فینال جام اتحاد جماهیر شوروی (۱۹۵۳ و ۱۹۶۴)، فینال جام روسیه (۲۰۰۴-۲۰۰۳) شرکت کرد. ۶ جولای ۲۰۰۲ «کریلیا ساوتوف» به عرصه نبرد اروپا راه یافت و از دور دوم جام اینترتوتو یوفا شروع به بازی کرد.

استادیوم سامارا آره نا(شهر سامارا): ورزشگاه «سامارا آره نادر سال ۲۰۱۸ به بهره برداری خواهد رسید. گنجایش این ورزشگاه ۴۵۰۰۰نفر خواهد بود.

1 2 3 5
 

تماس با ما

گروه تهران کاررسا آماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی می باشد.

پشتیبانی ۲۴/۷

پشتبانی در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت روز به مشتریان گرامی گروه تهران کاررسا

شنبه الی جمعه

تمامی روزهای هفته را در کنار شما خواهیم بود، و به شما مشتریان گرامی خدمت رسانی خواهیم کرد