کاررساکاررسا

جام جهانی فوتبال روسیه ۲۰۱۸

🏆جام جهانی، مهم ترین اتفاق دنیای فوتبال🏆

⚽️جام جهانی فوتبال که هر ۴ سال یکبار برگزار می شود، به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای ورزشی دنیا، علاقه مندان زیادی را از سراسر دنیا گرد هم می آورد.
مسابقاتی که گاهی بزرگترین تیمهای فوتبال دنیا نیز از راه یابی به آن نا کام می مانند. خوشبختانه تیم ملی کشورمان برای دو دوره متوالی جواز حضور در این مسابقات را کسب نمود.
امیدوار هستیم که تیم ملی ایران در جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه بدرخشد و علارغم اینکه در گروه نسبتا دشواری قرار دارد و با تیم های قدرتمندی هم گروه است، از مرحله گروهی صعود نماید.
حضور تک تک شما عزیزان می تواند در حمایت از تیم ملی کشورمان موثر باشد.

نحوه فروش بلیت جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه با تمام دوره های گذشته کاملا متفاوت می باشد. در دوره های گذشته افراد سود جوی تعداد زیادی بلیت خریداری نموده و بعد با نزدیک شدن به زمان برگزاری مسابقات با قیمت چند برابر در بازار سیاه اقدام به خرید و فروش بلیت می کردند. اما در این دوره از مسابقات اقدامات بسایر سختگیرانه ای اعمال شده است تا از ایجاد بازر سیاه و خرید و فروش غیر قانونی بلیت جلوگیری شود.
🛃پاسپورت هوادار:
طرح صدور پاسپورت هوادار که به ابتکار روسیه برای اولین بار در سال گذشته میلادی (جام کنفدراسیونها۲۰۱۷ روسیه ) در این کشور با موفقیت اجرا شد در واقع آزمونی بود تا بتوان از آن در رویدادی بسیار مهم تر (جام جهانی) استفاده نمود.
در جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه هنگام ورود به ورزشگاه مدارک شما مورد بررسی قرار می گیرد و تنها در صورتی می توانید وارد ورزشگاه شوید که: -پاسپورت هوادرا و بلیت به نام خود شخص صادر شده باشد. -مشخصات پاسپورت و بلیت تطابق داشته باشند.
خرید بلیت
مرحله دوم که در آن اکثر ظرفیت بلیت هر مسابقه به فروش می رسد (به جز بازی افتتاحیه و فینال) از حدود یک ماه پیش آغاز و به روزهای پایانی خود نزدیک می شود.
لذا از همه عزیزانی که تصمیم به تهیه بلیت جام جانی فوتبال روسیه را نموده اند تقاضا می شود در اولین فرصت نسبت به خرید بلیت اقدام نمایند.
عزیزانی که از طریق شرکت تهران کاررسا تصمیم به خرید بلیت از فیفا را دارند توجه داشته باشند که تنها تا پایان هفته جاری زمان باقیست.

 

nkarrasa
About nkarrasa
 

تماس با ما

گروه تهران کاررسا آماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی می باشد.

پشتیبانی ۲۴/۷

پشتبانی در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت روز به مشتریان گرامی گروه تهران کاررسا

شنبه الی جمعه

تمامی روزهای هفته را در کنار شما خواهیم بود، و به شما مشتریان گرامی خدمت رسانی خواهیم کرد