کاررساکاررسا

معرفی شرکت تهران کاررسا

گروه بین المللی تهران کاررسا از سال ۱۳۶۹ فعالیت خود را در زمینه تبلیغات ، بازاریابی و روابط عمومی آغاز و در سال ۱۳۷۵ حوزه فعالیت خود را گسترش و سهم وسیعی نیز از برگزاری و اجرای همایشها و کنفرانسهای پزشکی را نیز تاکنون در کارنامه کاری خویش دارد.

این شرکت با کادری مجرب و خلاق در خصوص کلیه امور چاپ و تبلیغات که شامل عکاسی صنعتی، طراحی حرفه ای سایت و امور چاپ و با دارا بودن چاپخانه مجهز به دستگاه های پیشرفته چاپی و همچنین بازاریابی حرفه ای فعالیتی گسترده داشته و مشتریان به نامی را نیز در این مدت در کنار خویش داشته است .

لازم به ذکر است هولدینگ  بین المللی تهران کاررسا نیز با افزودن شرکتهایی از قبیل  نشر فردوس، چاپخانه نقشینه جهان ، شرکت آندریمان، در ایران و خارج از کشور از سال ۷۴  بر فعالیتهای خود افزوده و توانسته است نیاز های کلیه صنایع و مشاغل را در ایران  و کشورهای حوزه خاورمیانه نیز تامین می نماید . شرکت تهران کاررسا به واسطه دانش و تجربه و تخصص در فرآیند تبلیغات و بازاریابی و با دارا بودن نیروهای خلاق و پویا، برند مجموعه شما را در کوتاه ترین زمان ممکن و با هزینه ای مناسب به مخاطبین خاص خودتان در ایران و سایر کشورهای منطقه  معرفی و بستر مناسبی نیز جهت فعالیتهای اقتصادی شما مهیا خواهد نمود، امید به اینکه بتوانیم در کنار شما باعث رشد و تعالی گردیم.

برخی فعالیت های هولدینگ بین المللی  تهران کاررسا جهت معرفی به شما :

  • × انجام کلیه امور طراحی تا چاپ (کارت ویزیت، بروشور، کاتولوگ، تابلوها و پوستر های نمایشگاه، پلات و بنر، استند نمایشگاهی، تبلیغات محیطی و…… )

  • × انجام کلیه امور رسانه ای مانند تهیه و ساخت انواع تبلیغات تلویزیونی و رادیوئی (تیزرها)، تهیه گزارش های خبری، بر پایی مصاحبه های خبری و…

  • × انجام کلیه امور مطبوعاتی مانند طراحی و چاپ هرگونه تبلیغات و رپرتاژ آگهی در تمامی روزنامه ها و مجلات کثیر الانتشار کشور و کلیه نشریات پزشکی با تخفیف ویژه و ترتیب مصاحبه های مطبوعاتی و خبر آگهی.

  • × طراحی و ساخت کلیه هدایای تبلیغاتی و تندیس های یادمان، و طراحی و اجرای دکوراسیون های نمایشگاهی

  • × ارائه خدمات مشاوره تبلیغاتی، برنامه، و ارائه برنامه تبلیغاتی جهت هر گونه معرفی کالا، محصولات و رخدادهای علمی پزشکی و همایشهای غیر پزشکی

  • × برگزاری کلیه امور اجرایی همایشهاو کنفرانس های پزشکی و نمایشگاه های جانبی و طراحی غرفه مربوطه و…

  • × کلیه امور تبلیغات در داخل و خارج از کشور با توجه به گروههای مخاطب و هدف.

  • × کلیه امور تشریفات در داخل وخارج از کشور نظیر اخذ روادید، هماهنگی جهت دعوت افراد یا گروهها، هتلینگ ، ترانسفر و…

  • × ارائه طرح های نوین سرمایه گذاری (کوتاه مدت و بلند مدت ) جهت جذب سرمایه های نقدی و اعتباری در پروژه های فرهنگی – ورزشی، صنعتی ، دانش بنیان، گردشگری ، بیمارستانی، املاک و مستغلات و خودرو در سطح داخلی و بین المللی

 

 

تماس با ما

گروه تهران کاررسا آماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی می باشد.

پشتیبانی ۲۴/۷

پشتبانی در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت روز به مشتریان گرامی گروه تهران کاررسا

شنبه الی جمعه

تمامی روزهای هفته را در کنار شما خواهیم بود، و به شما مشتریان گرامی خدمت رسانی خواهیم کرد